Доска объявлений

Бесплатная доска объявлений для всех.
Зачистка резервуаров РВС 100 – 50000м.куб.

Аренда (продажа) от on Август 10, 2016


Зачистка резервуаров РВС 100 – 50000м.куб.
Для забезпечення експлуатаційної надійності резервуарів РВС та РГС з нафтопродуктом або іншим продуктом, необхідно дотримання правил їх технічної експлуатації, контролю, виявлення і усунення дефектів. Необхідною умовою виконання цих робіт є своєчасний ремонт резервуарів з попередньою зачисткою від залишків нафтопродуктів і їх відкладень.
ТОВ «НВП «Укрпромтехсервіс» пропонує виконання робіт із зачистки резервуарів як з нафтопродуктами так і з іншими продуктами. В тому числі підготовка резервуарів для зберігання харчових продуктів.
Резервуары зачистка
Зачистка резервуарів від залишків нафтопродуктів є невід’ємною частиною технологічного процесу нафтопродуктозабезпечення.
Металеві резервуари, за винятком резервуарів підприємств тривалого зберігання, підлягають періодичній зачистці, зачистці при необхідності зміни сорти нафтопродукту, звільнення від пірофорних відкладень, високов’язких опадів з наявністю мінеральних забруднень, іржі і води, чергових та позачергових ремонтів, проведення комплексної дефектоскопії та інших експлуатаційних причин.
Відповідно до вимог встановлено такі терміни періодичної зачистки:
- Не менше двох разів на рік – для палива для реактивних двигунів, авіаційних бензинів, авіаційних масел і їх компонентів, прямогонний бензинів; допускається при наявності на лінії закачування коштів очищення з тонкістю фільтрування не більше 40 мкм зачищати резервуари не менше одного разу на рік;
- Не менш ніж один раз на рік – для присадок до мастил і масел з присадками;
- Не менш ніж один раз на 2 роки – для інших масел, автомобільних бензинів, дизельних палив, парафінів і аналогічних за фізико-хімічними властивостями нафтопродуктів.
Металеві і залізобетонні резервуари для нафти, мазуту, моторних палив і аналогічних за фізико-хімічними властивостями нафтопродуктів слід зачищати в міру необхідності, яка визначається умовами збереження їх якості, надійної експлуатації резервуарів і устаткування.
Забезпечення збереження якості нафтопродукту при зміні сорту регламентується вимогами і, в залежності від наливають в резервуар нафтопродукту, виду залишку в ньому, передбачає в максимальному обсязі зачистки виконання наступних операцій:
- Видалення залишку;
- Дегазацію;
- Промивання під тиском гарячою водою з миючим розчином (або пропарити);
- Подальшу промивку гарячою водою;
- Вентиляцію (просушку) днища;
- Протирання ганчір’ям.
Періодична зачистка може бути скороченою і повною залежно від передбачуваних робіт після завершення процесу зачистки резервуару і повинна забезпечити пожежну безпеку і санітарні умови праці.
Зачистка в повному обсязі необхідна при подальшому виконанні робіт в резервуарі з застосуванням відкритого вогню, тривалому перебуванні працівників всередині резервуара, градуировке, дефектоскопії, а також перед наливом окремих сортів палива.
Скорочений обсяг зачистки застосовується у випадках, коли не потрібно перебування працівників у резервуарі або короткотривалого перебування (періодична зачистка і зміна марки нафтопродукту відповідно до державних стандартів) і полягає у видаленні залишку нафтопродукту, промиванні гарячою водою і просушування днища або, в окремих випадках, тільки у видаленні залишку (залишок не більше 0,25% місткості резервуара).
Резервуари підземні, що експлуатуються на зберіганні високов’язких нафтопродуктів (мазут, масла, моторне паливо та ін.), Зачищаються в міру необхідності, яка визначається терміном ремонту та умовами збереження якості.
Технологія зачистки, обладнання та миючі засоби частково відрізняються від використовуваних для зачистки наземних резервуарів.
Процес зачистки характеризується великою трудомісткістю і виробничої небезпекою. Тому організація і проведення технологічного процесу зачистки повинен передбачати максимально можливу механізацію трудомістких операцій і усунення небезпечних і шкідливих виробничих факторів


Похожие записи:

  • Зачистка резервуаров РВС 100 – 50000м.куб
  • Дизайн интерьера. Ландшафтный дизайн
  • Продам TAGRED 108 EL Набор ключей
  • Шафа-купе, меблі в вітальню, передпокій
  • Аренда высокого здания из кирпича
  • Робота в Польщі ( будівельники)
  • Натяжні стелі – Закарпаття. Натяжные потолки! Супер ціна! Ужгород
  • Меблі на замовлення
  • Вагонка, блок-хаус, фальш-брус, дошка для підлоги производитель


  • Comments are closed.